Aktualności

strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Marsze dla Życia i Rodziny już 31 maja
czwartek 09/04/2015

W ostatnią niedzielę maja ulicami polskich miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny.  Jak co roku będzie radośnie, kolorowo i bardzo rodzinnie.
Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ  Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny.
 

Wzruszające świadectwo rodziny, która powiedziała TAK życiu.
poniedziałek 01/09/2014

Constanze i Tibor otrzymują wspaniałą wiadomość – nareszcie zostaną rodzicami. Podczas rutynowego badania okazuje się jednak, że ich synek Julius cierpi na nieuleczalną chorobę. Rodzice stają wobec dramatycznego pytania: czy urodzić niezdolne do życia dziecko czy też przedwcześnie zakończyć ciążę? Podjęcie decyzji zajmuje małżonkom cztery i pół tygodnia, w ciągu których zmagają się oni z samymi sobą, swoją wiarą, swoim życiem i swoim otoczeniem.
 

Rodziny obywatelskie na Marszach dla Życia i Rodziny
niedziela 01/06/2014

Ta niedziela należała do rodzin, rodzin obywatelskich. W ostatnich tygodniach w ponad 120 miastach przeszły Marsze dla Życia i Rodziny, a pierwsza niedziela czerwca była ich dniem kulminacyjnym. Takiego wydarzenia, takiego zjednoczenia w obronie i promowaniu rodzinnych wartości, jeszcze w naszym kraju nie było – podkreślają organizatorzy Marszów.  W radosnej  atmosferze,  setki tysięcy osób manifestowało swoje przywiązanie do wartości rodzinnych.

Marszowo dla Życia w Świdnicy 2014
piątek 30/05/2014

Po raz czwarty w Świdnicy, wyruszy radosny Marsz dla Życia i Rodziny. Marsze zwracają uwagę na to, że rodzina powinna być w centrum zainteresowania państwa, społeczeństwa i całego świata. Rosnąca ilość miast marszowych w Polsce i na całym świecie jawi się coraz bardziej zdecydowanym głosem młodych ludzi. Koalicje organizacji młodzieżowych tworzą komitety organizacyjne na całym świecie International Youth Coalitioni maszerują w Narodowych Marszach dla Życia.

Babiarz, Terlikowski, Pospieszalski, Nykiel, Zuchniewicz i prof. Żaryn zapraszają na Marsze dla Życia i Rodziny
czwartek 29/05/2014

Tysiące plakatów, setki tysięcy ulotek, spoty video w internecie i materiały promocyjne w lokalnych stacjach radiowych, a wszystko po to, by cała Polska wiedziała, że już 1 czerwca ulicami polskich miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. Inicjatywę wsparły również znane osobistości życia publicznego.
Zdecydowana większość Polaków uważa, że rodzina jest najważniejszą wartością. Wśród nich znalazł się Przemysław Babiarz, znany dziennikarz sportowy.

Będzin
wtorek 27/05/2014

Dni Życia i Rodziny w Będzinie (23 i 24 maja), zorganizowane przez Akcję Katolicką oraz Inicjatorów Marszów dla Życia i Rodziny z Będzina, były dziękczynieniem za kanonizację św. Jana Pawła II - niestrudzonego obrońcy życia i ładu moralnego. Kulminacją obchodów był IV Marsz dla Życia i Rodziny.

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Życie jest cudowne”
wtorek 27/05/2014

Znamy zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Życie jest cudowne”. Pierwszą nagrodę jury przyznało Krystynie Przylepa ze Szczecina na zdjęcie „Pokolenia”.   

Marsz dla Życia przeszedł ulicami Poznania
wtorek 27/05/2014

Ulicami Poznania przeszedł Marsz dla Życia, w którym uczestniczyło około 3 tys. osób. W tym roku przebiegał on pod hasłem „Zrób krok!”. Pozdrowienia dla uczestników i organizatorów przekazał również Papież Franciszek.

Wrocławianie manifestowali: „Wybieram przyszłość! Wybieram rodzinę!
wtorek 27/05/2014

Ponad 2 tysiące wrocławian manifestowało w upalną niedzielę, 25. maja na ulicach miasta hasło: „Wybieram przyszłość! Wybieram rodzinę!” "Marsz dla życia i rodziny" rozpoczęła msza święta pod przewodnictwem ks.abp. Mariana Gołębiewskiego, w kościele...

Marsz dla Życia i Rodziny w Ełku - zobacz zdjęcia
wtorek 27/05/2014

25 maja w Ełku Marsz przeszedł już po raz trzeci. Tym razem wyruszyliśmy z Placu Jana Pawła 2 o 15.00. Na jego czele szła Orkiestra Dęta Miejskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Przeszliśmy skandując hasła pro life i pro familia. W trakcie dołączało do nas coraz więcej uczestników, tak że do Parku Solidarności doszło nas ok. 600 osób. Jedna z rodzin odczytała odezwę, w której została przedstawiona idea tegorocznych Marszów.

strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Gdzie Maszerujemy

Newsletter

Zapisz sie na newsletter. Będziesz otrzymywać od nas aktualne wiadomości o naszych działaniach - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową.