Kraków

MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY W KRAKOWIE
1 czerwca 2014 r. (niedziela), godz. 10:30
 
 
Serdecznie zapraszamy na II Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie.
 
1 czerwca ulicami Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Będzie jednym z ponad 130 marszów, które tego dnia odbędą się w miastach w całej Polsce (www.marsz.org). Jego uczestnicy zamanifestują przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci. W zeszłym roku towarzyszyło nam ponad 5000 osób.
 
Marsz wyruszy o godz. 10:30 z Placu Matejki i przejdzie trasą: Plac Matejki - przecięcie ul. Basztowej - ul. Floriańska - Rynek Główny - ul.Grodzka - ul. Franciszkańska - ul. Straszewskiego - ul. Piłsudskiego - przecięcie Alei Trzech Wieszczów - Aleja 3 Maja.
 
Po zakończeniu marszu serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny do Ogrodu Jordanowskiego, w ramach którego przygotowano cały szereg atrakcji! Przy tej okazji swoje świadectwa dadzą osoby zaangażowane w ruch pro-life.
 
Papież Franciszek 29.12.2013 r. modlił się o to, aby we wszystkich rozbudziła się na nowo świadomość świętego i nienaruszalnego charakteru rodziny.
 
Zapraszamy wszystkich przekonanych o wartości i znaczeniu rodziny w życiu osobistym i społecznym.
 
Niech każdy przyjdzie z rodziną i przyjaciółmi! Niech każdy zabierze ze sobą gwizdki, dzwonki, piszczałki - wszystko, czym można hałasować. Nie zapomnijmy o flagach: narodowej, papieskiej i maryjnej. Bądźmy widoczni!
 
Spotkajmy się na Placu Matejki 1 czerwca o godz. 10:00!
 

Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny Kraków 2014
 
ul. Augustiańska 28,
31-064 Kraków
tel. +48 (12) 628 06 41
Fax. (12) 628 06 13
e-mail:freja@onet.eu
 

Pobierz plakat Marszu:
 
 
Gdzie Maszerujemy

Newsletter

Zapisz sie na newsletter. Będziesz otrzymywać od nas aktualne wiadomości o naszych działaniach - zupełnie bezpłatnie, wprost na twoją skrzynkę mailową.